اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجلاس بین المللی کار: تعدادی از کارگران ایرانی قربانی حمله تروریست‌ها شدند/ تروریسم امنیت‌شغلی و توسعه‌پایدار کشورها را به‌ خطر انداخته /نیازمند بازنگری در سیاست‌های توسعه، اشتغال و مقابله با فقر هستیم/ضرورت توسعه مشاغل سبز

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجلاس بین المللی کار: تعدادی از کارگران ایرانی قربانی حمله تروریست‌ها شدند/ تروریسم امنیت‌شغلی و توسعه‌پایدار کشورها را به‌ خطر انداخته /نیازمند بازنگری در سیاست‌های

تیم جودو کشورمان در پنجمین دوره رقابت های ورزشی کارگران جهان و در بخش تیمی با کسب جایگاه نخست,مقتدرانه قهرمانی این رشته را از آن خود کرد.
پنجمین دوره رقابت های ورزشی کارگران جهان از 23 تا 28 خردادماه در شهر ریگا آغاز شده است و امروز شنبه در آخرین روز مسابقات جودوکاران در بخش تیمی بر روی تاتامی رفتند.
تیم جودو کارگران ایران از ساعت 11 به وقت محلی در نخستین دیدار فنلاند را شکست داد. در دومین دیدار نیز بریتانیا سه بر دو مغلوب جودوکاران کشورمان شد و تیم فرانسه حریف بعدی تیم ایران با نتیجه چهار بر یک شکست را پذیرفت.
جودوکاران کشورمان در دیدار پایانی اتریش را نیز سه بر دو شکست دادند و قهرمان شدند.
تیم جودو کارگران ایران پیش از این در بخش انفرادی با کسب هشت مدال موفق به کسب مقام قهرمانی شده بود.
کیوان بهرامی، قاسم نوری زاده، مسعود خان احمدلو، الیاس علی اکبری، حامد رشیدی، مجتبی نیک بین، محسن هادی وحمید رضا سجادی فر اعضای تیم جودو کارگران ایران هستند که با سرمبیگری سعید قمی در این رقابت ها حضور داشتند.

همایش 1396
تست  

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید